Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg

  GLASS & CERAMICS / Glass / Glass set 10381024



*

nr 1038 1024


GLASS SET

1960s, 10+ 11+ 13,


1960-tal, 10+ 11+ 13


Estimate:

1000

Sold:

SEK 1200

Auction date:

Monday May 16 2016
at 18:57:50


  • Bid history
Time Bidder Bid
12/5 06:34:29 1      1.100 kr
15/5 17:15:38 2      700 kr
15/5 17:15:38 1      800 kr (Robot)
16/5 09:25:59 3      900 kr
16/5 09:26:00 1      1.000 kr (Robot)
16/5 09:27:25 3      1.100 kr
16/5 09:27:25 1      1.100 kr (Robot)
16/5 17:51:25 4      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • May 16

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg




Ladda ner broschyr