GLASS & CERAMICS / Glass / Glass set 10381024
*
nr 1038 1024
GLASS SET
1960s, 10+ 11+ 13,
1960-tal, 10+ 11+ 13
Estimate:
1000
Sold:
SEK 1200
Auction date:
Monday May 16 2016
at 18:57:50
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/5 06:34:29
1
1.100 kr
15/5 17:15:38
2
700 kr
15/5 17:15:38
1
800 kr (Robot)
16/5 09:25:59
3
900 kr
16/5 09:26:00
1
1.000 kr (Robot)
16/5 09:27:25
3
1.100 kr
16/5 09:27:25
1
1.100 kr (Robot)
16/5 17:51:25
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
*
GLASS SET
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1024
GLASS SET
1960s, 10+ 11+ 13,
1960-tal, 10+ 11+ 13
Estimate: | 1000 |
---|---|
Sold: | SEK 1200 |
Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
12/5 06:34:29 | 1 | 1.100 kr |
15/5 17:15:38 | 2 | 700 kr |
15/5 17:15:38 | 1 | 800 kr (Robot) |
16/5 09:25:59 | 3 | 900 kr |
16/5 09:26:00 | 1 | 1.000 kr (Robot) |
16/5 09:27:25 | 3 | 1.100 kr |
16/5 09:27:25 | 1 | 1.100 kr (Robot) |
16/5 17:51:25 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal